Zamanlardan 24 Kasım 2021 Çarşamba

Ben Alganhan Altın, kendi varlığımdan tezahür eden bu iradeyi seninle paylaşmak istiyorum.

Kalp Sahipleri, kendi sürecini paylaşmaya başlayalı bir ay oldu. 2013’ten beridir dışarıdaki hayatlara olan gözlemim 2017 ile birlikte doğanın, doğamızın benimle kendini paylaşmaya başlamasından beridir insanlığın başlangıcından bu zamana gelen tüm anların, inançların, iradelerin farklı farklı özleri yaşam alanıma dahil olmaya başladı ve bu süreç anbean devam ediyor.

Kalp Sahipleri,
Benim varlığım birbirinden farklı özleri bir araya getirerek paylaşmak ve onların birbirleriyle etkileşimlerine bağlı olarak sezgilerimin bana sunduğu bilgilerle onların yollarını birbirleriyle birleşmesi için destek alanları oluşturmayı tezahür ettiren bir yaşam. Bu, yollara tabelalar koymaya benziyor. Yolların ve yoldaşların bir araya gelmesi için alanlar açmak benim tutkum.

Kalp Sahipleri, ben nefes almanın ve nefes vermenin derinliğindeki gördüğüm birlik halini hatırlatmak için Alganhan olarak buradayım. Belirsizliğin ve Dengesizliğin her an tezahür ettiği sonsuz örümcek ağlarına benzer bu Kainatta, her Şey’deki Aşk’ı hatırlamak için yolculuğum devam ediyor.

Seni ve tüm senleri her an bana, yollarıma ve yoldaşlarıma kendimizi fark ettirdiğin, ayna olduğun, kendimi gösteren tabela olduğun için varlığına şükürler olsun. Seni bu cümlemde ayrı olarak tutmam senin varlığına alan açmak; kendi varlığını, sezgilerini, kalbini paylaşabileceğin bir alan açmanı istememden. Senin kalbin ve benim kalbim birbirinden ayrı ama bir olduğu o an belirsizliğin ve dengesizliğin içinde tüm kainatla Aşk’ı hatırladığımız an olduğunu görüyorum, fark ediyorum. Belirsizliğin ve Dengesizliğin özlerine bu engin alanı açtıkları için şükürler olsun, Nefes olsun. Nefes alıyorum.
31 Aralıkta Göbeklitepe’de olacağım.
Sezgilerim bana şu niyetleri getiriyor:
• Göbeklitepe’nin yakınlarındaki somut ve soyut alanların, ihtiyaçlarına alan açarak kendi alanımı paylaşmak ve Birlik Rezonansını gerçekleştirmek için yola çıkmak.
• Göbeklitepe’nin etrafındaki yaşam alanlarını ziyaret ederek tanış alanlarını, muhabbet alanlarını, meşk alanlarını paylaşmak ve alanların genel ihtiyaçlarına, günlük rutinlerine yardım etmek.
• Göbeklitepe’deki etrafında derin, sıkışık alanlara Nefesimi ve Aşk’ımı paylaşmak.
• Göbeklitepe’nin etrafında doğada yaşayan canların ağaçların, hayvanların, bitkilerin, böceklerin, toprağın, havanın kendini ifade etmesi için iletişim alanları açmak ve konuşamayanların konuşabilmesi için ağızlarındaki tıkanıklıkları, tozları, çöpleri ferahlatarak Su gibi Nehir gibi akmasına alan sağlamak.
• Göbeklitepe’nin içindeki yaşamlarla, Kalp Sahipleri’yle tanış olup alanın fiziksel ve enerjisel boyutlarıyla etkileşim gerçekleştirmek.
• Tüm şeylerin, tüm inançların, tüm ruhların, tüm materyallerin, tüm Kalp Sahipleri’nin birlikte olduğu Göbeklitepe Seremonisi’ni gerçekleştirmek için yola çıkmak.
• Göbeklitepe’de Nefes veriyorum.
• Kalp Sahibi olduğumu hatırlamak.
• Ve tüm Kalp Sahiplerini bu alana davet etmek.
• Seni, sizi, onu, onları, Aşıkları, seyyahları, simyacıları, dervişleri, büyücüleri, şamanları, şifacıları, rehberleri, abdalları, hekimleri, şeyhleri, ustaları, fedaileri, kurucuları, inşa edenleri, yok edenleri, gözcüleri, hiçleri, zerdüştleri, budistleri, rahipleri, kabalistleri, masonları, paganları, azizleri, azizeleri, Adem’i, Havva’yı, Lilith’i, Şeytan’ı, Tanrı’nın tüm izcilerini ve kullarını, izleyenleri, müridleri, mürşidleri, karanlığın hizmetkârlarını, aydınlığın hizmetkârlarını, keşişleri, maddenin hâkimlerini, maneviyatın hâkimlerini, hâkimsizleri.
• Ve davet ettiğim her kalp sahibinin özüyle varlığında yankılanan bana karşı hissettiğin tüm duygularını, sezgilerini, hislerini, düşüncelerini yani İnsan’ı davet ediyorum.
Yarattığımız, yaratılmış olan tüm bu özler bizim ailemiz ve bu aileye şükürler olsun.
Şükürler olsun Nefes’e, Aşk’a.

İsa dedi ki, "Eğer size yol gösterenler 'Bakın, Tanrı'nın krallığı gökyüzünde' derlerse, o zaman gökyüzündeki kuşlar sizden önde olacaktır. Eğer onlar size bu krallığın denizde olduğunu söylerlerse, o zaman balıklar sizden önde olacaktır. Tanrı'nın krallığı sizin iç benliğinizdir ve o sizin gözlerinizin önündedir.

Didymus Jude Thomas'ın İncili

Açtığım bu alana, davete maddi ve manevi destek olmak istersen eğer 
benimle etkileşime geçebilirsin: 
                                                            05464199189